Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkent EDAŞ Kırıkkale’yi Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Başkent EDAŞ Kırıkkale’yi Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

admin admin -
58 0
Başkent EDAŞ Kırıkkale’yi Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Başşehir EDAŞ, Kırıkkale’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının birinci 9 ayında bakım, tamir ve yatırım hizmetlerini sürat kesmeden sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başşehir EDAŞ, Kırıkkale’de yılın birinci 9 ayında müşteri ve tahlil odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı. 

Başkent EDAŞ, Kırıkkale’de hizmet verdiği 1.747 trafo ve 8.313 kilometre çizgi uzunluğunda yaklaşan kış şartlarında da sürdürülebilir ve kesintisiz güç sağlanabilmesi hedefiyle bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Kırıkkale için Merkez, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Karakeçili, Yahşihan Delice, Keskin ve Sulakyurt’ta 1.020 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başşehir EDAŞ grupları, bölgede 21 pano ile 16 trafo ve 25 adet dağıtım merkezini de elden geçirdi.

Başkent EDAŞ, dalın değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, tahlil ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Kırıkkale’de hizmet verdiği 181 binden fazla müşterisine daha yeterli hizmet vermek emeliyle toplam 72 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başşehir EDAŞ takımları, kentte 2.353 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıyeten yeni 54 elektrik panosu ve 20 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, tamirat ve yatırım sayıları ile Başşehir EDAŞ 2023 yılının birinci 9 ayında koymuş olduğu gayeleri muvaffakiyetle gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başşehir EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başşehir 186 Taşınabilir Uygulaması, 0(312) 186 00 00 numaralı WhatsApp İhbar Hattı ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve problemlerini dinleyerek tahlil bulmaya devam ediyor. 

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Başşehir EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük vilayetlerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Başkent EDAŞ’ın Kırıkkale’de bakım ve yatırım çalışmaları sürat kesmeden sürecek. 

 

İlginizi Çekebilir;  İşNet bluuty Finans Topluluk Bulutu, Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşlarının Hizmetine Açıldı

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar