Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Savran’ın Kurban Bayramı mesajı

Başkan Savran’ın Kurban Bayramı mesajı

admin admin -
157 0

Kurban Bayramı nedeniyle bir bildiri yayımlayan Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, “Kardeşliğin, yardımseverliğin ve paylaşma hissinin pekiştiği Kurban Bayramı’nın; ülkemize, kentimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve memnunluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, Kurban Bayramı hasebiyle bir bildiri yayımladı. İletisinde bayramların paylaşma ve yardımlaşmanın en hoş örneklerinin yaşandığı günler olduğunu belirten Savran, “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk hislerinin en üst seviyede yaşandığı, karşılıklı hürmet, sevgi ve müsamahanın kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu bir Mübarek Kurban Bayramı’na daha erişmenin memnunluğunu yaşıyoruz. Dini ve ulusal hislerimizin tepeye çıktığı bu günlerde; düşünce ve korkularımızdan uzaklaşarak, sevginin, rahmetin, bolluk ve rahmetin hâkim olduğu bir havayı daima birlikte teneffüs etmeyi umut ediyorum” dedi.

Dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve müsamaha hislerinin güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bu müstesna günlerin âlâ kıymetlendirilmesi gerektiğine dikkati çeken Lider Savran, iletisinde daha sonra şu sözlere yer verdi;

“Bu bayramın da birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini, ortamızda sevgi ve hürmetin yaygınlaşmasına vesile olmasını diliyorum. Bu his ve niyetlerle, başta şehit ailelerimiz, kahraman gazilerimiz ve aileleri olmak üzere Nevşehirli hemşerilerimin, aziz milletimizin ve bütün İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı yürekten tebrik ediyor; sıhhat ve iyilikler diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Büyükşehir'den Ulaşlı Camii'ne estetik meydan

İlgili Yazılar