Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Kocaman bayramda Hatay’da

Başkan Kocaman bayramda Hatay’da

admin admin -
144 0

Kurban Bayramı’nda Kartepe ve Kocaeli bayramlaşmalarına katılan Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, bayramın geri kalanını eşi Elif Kocaman ile birlikte Hatay’ın Defne İlçesinde geçiriyor.

06 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli yaşanan sarsıntıdan en ağır etkilenen yerlerden biri olan Hatay/Defne‘de bulunan Lider Kocaman, Hataylılara Kartepelilerin selamlarını ve bayram dileklerini iletti. Sarsıntının akabinde devlet millet el ele, ülkemizin her yerinden dayanaklar sağlanarak kentlerin tekrar ayağa kalkması, eski günlerine kavuşması için zelzele bölgesinde çalışmalar son süratiyle devam ediyor.

 

KOCAMAN AİLESİNDEN DEFNE ZİYARETLERİ

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman eşi Elif Kocaman ile birlikte  Defne Kocaeli Hastanesi’nde tedavileri devam eden depremzedeleri ve hastane çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. Hastane yetkilileri ile görüşüp bilgi alan Lider Kocaman, daha sonra konteyner ve çadır kentlerde ömürlerini sürdüren Hataylıları ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Bayramın çiçekleri olan çocuklarla özel olarak ilgilenip, bayram armağanlarını veren Kocaman Ailesi bayram anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

BAYRAMLARI GÜZELLEŞTİREN PAYLAŞMAKTIR

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman “Devletimiz  belediyelerimizle birlikte birinci günden itibaren yaraları sarmaya devam ediyor. İnşallah bu sarsıntının tesirlerini de en kısa vakitte geride bırakacağız. Kurban Bayramı’nda depremzede ailelerimizle bir ortaya geldik, bayramları güzelleştiren paylaşmaktır. Kardeşlerimizin gözlerindeki umut ve itimat, bizlere yeni amaçlar ve yollar gösteriyor. Rabbim milletimizi acılardan, felaketlerden korusun, memnunlukları paylaşmayı nasip etsin” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İnegöl'de 600. Fidan 15 Temmuz Şehitleri Anısına Dikildi

İlgili Yazılar