Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ay yapım’ın yeni dizisi’ne Gemiler Yaktım’ın okuma provası gerçekleşti

Ay yapım’ın yeni dizisi’ne Gemiler Yaktım’ın okuma provası gerçekleşti

admin admin -
63 0

AY YAPIM’IN YENİ DİZİSİ ‘NE GEMİLER YAKTIM’IN 

OKUMA PROVASI GERÇEKLEŞTİ!

 

Ay Yapım’ın Show TV ekranlarında seyirciyle buluşacak yeni dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’ için hazırlıklar süratle devam ediyor. Başrollerinde Deniz Baysal, İhtilal Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil’i buluşturan dizinin okuma provası gerçekleşti. 

 

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, Altan Dönmez’in direktör koltuğunda yer aldığı, senaryosunda Banu Kiremitçi Bozkurt’un imzası olan ‘Ne Gemiler Yaktım’ dizisi yakında Show TV’de başlıyor. Başrollerinde Deniz Baysal, İhtilal Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil’i buluşturan dizinin oyuncu takımında ise Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Nazmi Kırık, Cet Çağlan Timur, Süreyya Kilimci ve Çiğdem Selışık Onat ile Macit Koper gibi usta ve başarılı isimler yer alıyor. Merakla beklenen dizinin oyuncu takımı okuma provasında birinci defa bir ortaya geldi. 

 

Annelikten diğer hiçbir ortak noktaları olmayan Yasemin (Deniz Baysal) ve Fidan’ın (Devrim Özkan) yollarının kesişmesiyle başlayan ‘Ne Gemiler Yaktım’, iki bayanın birbirinden takviye alarak hayatta kalma uğraşlarına seyirciyi ortak edecek. Fidan’ın geride bıraktığı karanlık bir adam olan kocası Rutkay (Berk Hakman) ile Rutkay’ın pis işlerini açığa çıkartmak için uğraşan baş komiser Toprak (Erkan Kolçak Köstendil) ise Yasemin ve Fidan’ın hayatlarını büsbütün değiştirecek noktada yer alacaklar. 

 

‘Ne Gemiler Yaktım’ yakında Show TV’de…

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Malkara'da 29 Ekim cumhuriyet bayramı çelenk sunma töreni gerçekleştirildi

İlgili Yazılar