Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Avrupa’nın ‘EN’leri Burak Özçivit’le seçiliyor

Avrupa’nın ‘EN’leri Burak Özçivit’le seçiliyor

admin admin -
84 0

Almanya’nın Dortmund kentinde 5 Kasım akşamı düzenlenecek “Avrupa’nın ‘En’leri Muvaffakiyet Ödülleri” merasiminin özel konuğu Burak Özçivit oldu. 

Avrupa’da faaliyet gösteren Türk iş insanları, sanatkarlar, yatırımcılar ve girişimcileri ödüllendirmek için yola çıkan ve bu yıl birincisi düzenlenecek olan “Avrupa’nın ‘En’leri Muvaffakiyet Ödülleri” 5 Kasım akşamı Almanya’nın Dortmund kentindeki Grammophon Event balo salonunda sahiplerini buluyor. 

Anasponsorluğunu Zümra Kuyumculuğun Kıyafet sponsorluğunu AC&co. Altınyıldız’ın yaptığı görkemli geceyi ,Avrupa’nın güçlü dijital reklam ajansı My Manager’la ünlü üretimci ve yayıncı Adil Palta hazırlıyor…Ayrıca My manager dijital reklam ajansı ve Adil Palta üzerinde aylardır çalıştıkları görkemli ödül merasiminde Türkiye’nin en sevilen isimlerinden Burak Özçivit’i de ağırlamanın onurunu yaşıyor.

Avrupa’daki en sevilen Türk oyuncuların başında gelen Burak Özçivit, My Manager ve Adil Palta’nın yaptığı ankette uzak orta birinci sırada çıkınca geceye “Onur Konuğu” olarak davet edildi. 

Geçtiğimiz günlerde gecenin organizatörü Adil Palta’yla bir ortaya gelen Burak Özçivit, Avrupa’daki hayranlarıyla bir ortaya gelecek olmanın memnunluğunu yaşadığını lisana getirdi. 

5 Kasım akşamı yapılacak gecede Burak Özçivit, Avrupa’nın başarılı beşerlerine mükafatlarını takdim edecek. Merasimde ayrıyeten Türkiye’den pek çok sanatçı, influencer ve tanınmış yüz de olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  On Air'den "Hodri Meydan" Şarkılar

İlgili Yazılar