Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Aile’nin Dün Gece Yayınlanan 12. Bölümü Seyircisi Ekran Başına Kilitledi

Aile’nin Dün Gece Yayınlanan 12. Bölümü Seyircisi Ekran Başına Kilitledi

admin admin -
951 0

Show TV’nin Ay İmal imzalı dizisi ‘Aile’ dün akşam yayınlanan heyecan dolu kısmıyla ismini doruğa yazdırdı. Kısmın final sahnesinde İlyas Koruzade’nin Aslan’ı tuzağa çekmesi ve Hülya’nın Aslan’ı feda etmesi izleyicileri şoke etti. “Aslan evlatlık mı?” sorusu akıllara gelirken, gelecek hafta neler yaşanacağı şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

Salı akşamları büyük bir ilgiyle izlenen Aile’nin dün akşam yayınlanan 12. kısmı; AB’de 7.62 izlenme oranı (rating) 20.35 izlenme hissesi (share), ABC1 20+’da 7.06 izlenme oranı (rating) 16.77 izlenme hissesi (share) alarak birinci oldu. Total’de ise 4.29 izlenme oranı (rating) 11.31 izlenme hissesi (share) elde etti. Heyecan ve aksiyon dolu kısım toplumsal medyada da trend listesinde yerini aldı. #Aile etiketi Twitter’da 6 saat boyunca TT listesinde kaldı.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın direktör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

DEVİN HAMİLE!

Yaşanan fecî patlamadan sonra Aslan, ailesinin yaralı ve kaygı dolu yüzlerine baktıkça İlyas Koruzade’ye karşı olan kızgınlığı büyüdü. İlyas iki oğlu ortasında bir tercih yapması için ısrarcı olsa da Hülya geri adım atmadı. İlyas’ı konutundan çıkararak ona ulaşabilmeyi amaçlayan Aslan, İlyas’ın mahallesine polis baskını ayarladı. Aslan, savaştaki bir sonraki adımını attı ve Cihan’la birlikte yakaladıkları Gökhan’ı öldürerek intikamlarını almaya başladılar. Aslan, Gökhan’ın mevt haberini korkusuzca İlyas’a verdi. Ailesinden birini daha kaybetmenin öfkesiyle gözü dönen İlyas, Devin’in peşine takıldı. Lakin Devin kendisini takip edenleri kısa müddette fark etti ve aracını emniyetin önüne çekerek korkusuzca peşindekilerle yüzleşti. İlyas Koruzade’yle yüzleşen Devin sakinleşmeye çalışırken beklenmedik bir haber aldı. Gebe olduğunu öğrenen Devin az evvel korkusuzca tehlikeye atılırken artık büyük bir endişeyle karşı karşıyaydı.

İlginizi Çekebilir;  5 ayda 5 ameliyat oldu !

HÜLYA, ASLAN’I FEDA ETTİ! EVLATLIK OLAN ÇOCUK ASLAN MI?

Devin’i takip ederek istediği gayeye ulaşamayan İlyas, Soykanlar’ın içine sızmak için kendine İbo’yu maksat olarak belirledi. İlyas’ın adamı Salih, İbo’ya güvenliği karşılığında kendileri için bilgi sızdırmasını teklif etti. Lakin bir yanıt vermeyen İbo, kurtuluşlarının tek devası olduğuna inanarak iki oğlu ortasında bir seçim yapması için Hülya’yı zorladı. Yaşanan vahim olayları atlatmaya çalışan Soykanlar, İlyas’ın bir sonraki adımıyla sarsıldı. Çiftlik konutuna yapılan beklenmedik taarruz sırasında bütün aile kapalı havuzda sığınmaya çalışırken, Aslan’ın adamı Sipsi’nin cansız vücudu herkesi korkutarak cam tavanı deldi ve havuza düştü. Hülya, ailesinin başına gelenlerden Aslan’ı sorumlu tuttu ve yaşananlardan sonra iki oğlu ortasında seçim yaparak İlyas’a beklediği yanıtı sonunda verdi. Aslan ise olanlardan habersiz bir biçimde karşı atak için hazırlıklara koyuldu. Bu sırada ağır bakımda hayat çabası veren Aysel hayatını kaybetti. Bu haberi alan Cihan yıkıldı. İbo, gözü dönmüş Aslan ve Cihan’ın konuşmalarına gizlice şahit olduktan sonra İlyas’ın teklifini kabul etti. Hülya tarafından feda edilen ve İbo sayesinde yakalanarak terk edilmiş bir fabrikaya getirilen Aslan, ailesinin kumpasına yenik düştü. Aslan, kendisinden intikamını almaya gelen İlyas Koruzade’yle çaresiz bir formda karşı karşıya kaldı. Tüm bu yaşananların akabinde akıllarda tek bir soru kaldı; “Soykanlar’ın evlatlık oğlu Aslan mıydı?”

‘Aile’ yeni kısmıyla Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar