Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Sokak Basketbol Turnuvasında Şampiyonlar belli oldu

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Sokak Basketbol Turnuvasında Şampiyonlar belli oldu

admin admin -
71 0

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ve Nevşehir Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı münasebetiyle düzenlenen  “3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası” sona erdi. Turnuvada dereceye giren ekip ve atletlere mükafatları düzenlenen merasimle verildi.

Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü spor kompleksi içerisinde yer alan basketbol alanında gerçekleştirilen turnuvaya erkeklerde 16, bayanlarda ise 5 olmak üzere toplam 21 ekibin katıldı.

16 yaş üzeri dileyen herkesin katılabildiği ve epey çekişmesi maçlara sahne olan turnuvanın final karşılaşmaları sonunda bayanlarda, Duygu’nun Perileri 1. olurken Şampiyonun Şekerleri 2. ve Tavuk Pilav ekibi üçüncü oldu. Erkeklerde ise; Vita Cave Suites ekibi 1., Osman 2. Ve Nevşehir Kings üçüncü olmayı oldu.

Final karşılaşmalarının akabinde dereceye giren grup ve atletlere kupa ve mükafatları Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran ve Nevşehir Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Muhsin Özdemir tarafından verildi.

Tüm atletleri tebrik eden Lider Savran ve Özdemir daha sonra atletler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Sujeti Sezonu Kocaeli'de start alacak

İlgili Yazılar