Haberm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. “100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi” düzenlenecek

“100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi” düzenlenecek

admin admin -
65 0

 

“100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi” düzenlenecek

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyetin 100. Yılında girişimcilik alanında kıymetli isimleri bir ortaya getiriyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Endüstrici ve İş İnsanları Derneği konut sahipliğinde, GEN Türkiye, Habitat Derneği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile 1 Kasım Çarşamba günü saat 13.30’da Akra Otel’de “100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi” düzenlenecek. 

 

Cumhuriyetimizin 100. yılı hasebiyle düzenlenecek olan ve Open House Meeting Mentor – Teşebbüsçü Buluşmasıyla başlayacak olan “100. yıl G3 Girişimcilik Zirvesi” girişimcilerin, Türkiye’nin önde gelen mentörleri ve iş insanlarıyla buluşmasını sağlayacak. Tepe; Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, GEN Türkiye İdare Konseyi Lideri Nevzat Aydın, ANSİAD İdare Heyeti Lideri Akın Akıncı, Habitat Derneği İdare Heyeti Lideri Sezai Hazır, TÜSİAD İdare Heyeti Lideri Orhan Turan, TÜRKONFED Lideri Süleyman Sönmez, TOBB Lideri M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve KAGİDER Lideri Emine Fazilet üzere girişimcilik ekosisteminin kıymetli isimlerini ve konuşmacıları Antalya iş dünyası ile bir ortaya getirecek. 

İŞ DÜNYASININ DEĞERLİ İSİMLERİNİ AĞIRLAYACAK

1 Kasım Çarşamba günü 13.30’da Akra Otel’dedüzenlenecek tepe “Türkiye’den Dünyaya Bedel Teknoloji Teşebbüsü Çıkarmak”, “Nesiller Ortası Girişimcilikte Dönüşüm”, “Kadın Girişimcilerle Değişen Dünya ve Ekosistemi Güçlendiren Aktörler” başlıklı panellerle iş dünyasının değerli isimlerini ağırlayacak. Girişimcilik, sivil toplum ve dijital dönüşüm dünyasının önde gelen temsilcilerinin tecrübelerini aktaracağı aktiflik kapsamında, alanında uzman teşebbüsçüler deneyimlerini iştirakçiler ile paylaşacak; girişimcilik siyasetleri, girişimcilik ekosisteminin hızlandırıcı ve destekleyici aktörleri mercek altına alınacakZirvenin sunuculuğunu ise Gazeteci Muharrir Hasret Gürses yapacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Robotlar "Show" Dünyasına da Girdi!

İlgili Yazılar