Haberm

  1. Anasayfa
  2. Eğitim

Eğitim

Eğitim

DEÜ’de Erasmus+ Hareketliliği: Öğrenciler İzmir’e Geldi

admin
0 3

Erasmus+ Değişim Programı kapsamında İzmir’in esaslı yükseköğretim kurumu Dokuz Eylül Üniversitesi’ni (DEÜ) tercih eden milletlerarası öğrenciler İzmir’e geldi. DEÜ Rektör Vekili, Yükseköğretim Heyeti (YÖK) üyesi Prof. Dr. Mahmut Ak, öğrencilerle tanışma yemeğinde bir ortaya geldi. DEÜ’nün yükseköğretimde kozmik standartlara sahip olduğunu belirten Ak, öğrencilere verimli bir eğitim-öğretim periyodu diledi.

Eğitim

TİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji’den Kırsaldaki Kadınları Güvenli Dijitalleşme ve Dijital Bilinçlendirme Atağı: “Dijitaldeki Ayak İzimiz Projesi”

admin
0 4

Akfen Holding tarafından kurulan Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sıhhat Vakfı (TİKAV), Akfen Yenilenebilir Güç şirketinin elektrik üretim santrali yatırımlarının bulunduğu Türkiye’nin 18 vilayetinde 27 farklı kırsal bölgesinde yaşayan bayanlara eğitim sağlayacağı “Dijitaldeki Ayak İzimiz” projesi ile toplumun farklı kısımlarına dayanak olmaya devam ediyor.

Eğitim

Meslek Seçiminde Çocuklarınıza Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

admin
0 3

Lise ve üniversiteye geçiş imtihanları yaklaştıkça ebeveynler ve çocuklar, gelecek planları ve meslek seçimiyle ilgili daha fazla konuşmaya başlıyor.

Eğitim

Çocuk Gelişimi Destek Programı ile ailelere destek

admin
0 3

Nilüfer Belediyesi, çocukların, doğumdan yetişkinlik devrine kadarki süreçte karşılaşabilecekleri sorunların tahlili için, Çocuk Gelişimi Dayanak Programı ile ailelerin yanında.