Haberm

  1. Anasayfa
  2. Gündem

Gündem

Gündem

“Bu gecede ben değil ‘Biz’ olmanın mutluluğuna erelim”

admin
0 3

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın, Berat Kandili hasebiyle yayınladığı iletide gönül zenginliğinin ve kardeşlik hislerinin artması temennisinde bulundu.

Gündem

TÜİK: Yapı ruhsatı verilen yapıların yüzölçümü %8,8 arttı

admin
0 3

Bir evvelki yılın birebir çeyreğine nazaran, 2023 yılı IV. çeyreğinde belediyeler tarafından yapı ruhsatı verilen yapıların bina sayısı %7,9, daire sayısı %16,0 ve yüzölçümü %8,8 arttı.

Gündem

Antalya Konyaaltı Sahili’nde çalışmalar tam gaz

admin
0 6

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Konyaaltı Kıyısı’nda başlattığı etraf düzenleme projesinde hummalı çalışma sürüyor. 23 bin metrekaresi yeşil alan olmak üzere yaklaşık 74 bin metrekarelik bir alanı kapsayan projede yüzde 60 düzeyi geçildi.

Gündem

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, “Hemşehrilerimizden aldığımız güç, dua ve destekle onlara hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi

admin
0 6

Seçim çalışmalarını ağır bir biçimde sürdüren AK Parti Belediye Lider Adayı Dr. Mehmet Savran, gündüz AK Parti Vilayet ve Merkez İlçe Başkanlığı yöneticileri ile birlikte esnafları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederken akşamları ise AK Parti Bayan Kolları Başkanlığı yöneticileri ile birlikte mesken ziyaretleri gerçekleştiriyor.